Menu Close

Ką bibliotekininkai dirba visą dieną?

Pirmosiomis rugsėjo savaitėmis bibliotekoje apsilankė visi penktų klasių mokiniai. Ačiū lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms, kurios palydėjo ir parodė mokiniams, kur yra gimnazijos biblioteka ir skaitykla. O mes, bibliotekininkės, paruošėme trumpą prisistatymą, papasakojome mokiniams, ką bibliotekininkai dirba visą dieną. Dalinamės mintimis iš pristatymo: ,,Būtų netikslu sakyti, kad bibliotekininkai dirba tik su knygomis. Visų pirma, jie dirba su skaitytojais ir dėl skaitytojų. Žinoma, yra bibliotekininkų, kurie kasdien dirba mažai kam matomą, bet itin svarbų darbą: sistemina, kataloguoja, ženklina ar, kitaip tariant, ruošia knygas skaitytojams. Kiti bibliotekininkai aptarnauja skaitytojus – priima grąžintas knygas, išduoda naujas, ruošia užsakymus. Taip bibliotekininkai susipažįsta su savo skaitytojais, jų pomėgiais ir poreikiais bei išgirsta įvairiausių atsiliepimų apie knygas“.

Vėliau kartu su penktokais garsiai skaitėme knygą apie mergaitę, kuri labiausiai už viską mėgsta skaityti knygas ir lankytis bibliotekoje. Manome, kad tokių mokinių yra ir mūsų gimnazijoje.

Laukiame skaitytojų ir kviečiame bibliotekoje leisti laiką, įsitraukti į organizuojamas įvairias skaitymo skatinimo akcijas, renginius bei užsirašyti į Skaitytojų klubą.

Gimnazijos bibliotekos informacija

received_1024737717983209

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą