Menu Close

Mokytojai gilino žinias ir tobulino medijų raštingumo įgūdžius

Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokytojai Miroslava Aziulevičienė,  Irina Griščenko, Ala Leckienė konkurso tvarka pateko į projektą „Anglų kalba ir medijų raštingumas profesiniam tobulėjimui“, kurį organizavo Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA, projekto partnerė – Britų taryba Lietuvoje. Mokymai prasidėjo 2022 m. rudenį ir vyko iki 2023 birželio mėn. Mokytojai turėjo galimybę pradėti mokytis anglų kalbos ir gilinti jau turimas kalbos žinias, taip pat šiame projekte buvo suteikta galimybę tobulinti medijų raštingumo įgūdžius. Šio projekto mokymai buvo labai naudingi mokytojų darbe (ruošiantis pamokoms, naudojant užsienio šalių mokymo išteklius, organizuojant integruotas anglų ir kitų mokomųjų dalykų pamokas), taip pat paskaitino bendrauti ir dalintis patirtimi su kitų regionų mokyklų mokytojais.

Matematikos mokytoja metodininkė Leckienė Ala

Skip to content