Menu Close

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Gimnazijos bibliotekoje visą savaitę netrūko šurmulio, vyko renginiai, skirti Nacionalinei bibliotekų savaitei (viktorina „Tiesa ar melas“ ir edukacinis žaidimas „Knygos kodas“).

6a klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos Vitos Sadauskienės, paruošė viktoriną „Tiesa ar melas“. Mokiniai pasiskirstė grupėmis, išsirinko vedančiuosius ir pravedė net tris viktorinas 5a, 5b, 5c klasėms.  Šeštokai patyrė, ką reiškia kalbėti viešai, kaip sudominti ir kaip nuraminti įsiaudrinusius dalyvius. O penktokai, dalyvaudami viktorinoje, ne tik sužinojo daug naujų faktų, bet ir suprato, kad labai svarbu teisingai suvokti klausimą ir išgirsti atsakymą.

Ic klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame žaidime „Knygos kodas“. Išnarpliok „Knygos kodą“ ir tapk knygų žinovu! Šiame žaidime – septynios skaitymą skatinančios užduotys, kurios sudarytos pagal žymiausių Lietuvos ir pasaulio autorių kūrinius. Kviečiame ir kitas klases išbandyti šį azartišką  žaidimą. Sėkmės ieškant atsakymų!

Ačiū už bendradarbiavimą. Mokytis gali būti smagu!

Bibliotekos informacija

Nuotraukos Laimos Lukšienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą