Gamtosauginė akcija „Lesykla paukščiams – mūsų gerumo ženklas“

Kai už lango spaudžia šaltukas ir žemę apkloja sniegas, puiki galimybė suskubti daryti gerus darbus tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos – sparnuočiams. Mūsų gimnazijos jaunieji miško bičiuliai suskubo daryti lesyklas paukščiams ir ragino visus mokinius prisidėti prie šio gražaus ir malonaus darbelio. Tik tikrieji gamtos mylėtojai taip gali – pasirūpinti, kad žiema visiems būtų maloni ir nesunki. Paskelbę akciją „Lesykla paukščiams – mūsų gerumo ženklas“, jaunieji miško bičiuliai sulaukė nemažai pasekėjų. Vaikai namie, padedami tėvelių, darė lesyklas, kabino jas ir rūpinosi, kad jose visada būtų lesalo paukščiams.

Labai dėkojame visiems, kurie dalyvavo akcijoje „Lesykla paukščiams – mūsų gerumo ženklas“ ir savo pagamintomis lesyklėlėmis  pagelbėjo paukšteliams.

Jaunųjų miškininkų būrelio vadovė L. Sabolevskienė

0102030407 0506