Menu Close

Laisvės gynėjams atminti ir pagerbti organizuotos veiklos

2024 m. sausio 11 d. ikimokyklinio ugdymo grupių ,,Šypsenėlės“ ir ,,Žvaigždutės“ vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Gerdute Luščinskiene ir Daiva Lakštauskiene klijavo Neužmirštuoles – Laisvės gynėjų dienos simbolį, dalyvavo Lentvario kultūros centro organizuotoje akcijoje ,,Neužmirštuolių pieva“ ir gavo padėkas. Ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Debesėliai“ vaikai Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos stadione dalyvavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Linos Mokšeckienės organizuotame Laisvės gynėjams skirtame bėgime.

2024 m. sausio 12 d. ikimokyklinio ugdymo grupių ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir mokytojos dalyvavo visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje ,,Pergalės šviesa“. 8 val. visų grupių languose dešimčiai minučių buvo uždegtos atminimo, pagarbos ir pergalės žvakutės. 9 val. salėje visų grupių vaikai žiūrėjo filmus: ,,Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“, ,,Sausio 13-osios įvykiai vaikams” pagal Vytauto Landsbergio pasakojimą ,,Sausio sniegenos“, išsakė savo mintis apie tėvynę Lietuvą, Sausio 13-ąją, Neužmirštuolės žiedą, laisvę, visi kartu padainavo dainą ,,Laisvė“.

                    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Dalė Rakulevičiūtė

Nuotraukos Dalės Rakulevičiūtės

Skip to content