Menu Close

Naujienos

2023-03-10 
SMK Aukštoji mokykla
Tam, kad surastum gyvenimo prasmę, turi ieškoti sąmoningo mokymosi kelio. Pasinerti į tokią sąmoningo mokymosi darnioje bendruomenėje patirtį kviečia SMK Aukštoji mokykla. 
Registracija būtina: https://bit.ly/3SS9mOu

2023-03-09
Atmintinė dešimtokams čia.

2023-03-09
STUDIJOS UŽSIENYJE
📣 Kovą ir vėl grįžtame su paroda IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2023! Jau kovo 24 d. Kaune ir kovo 25 d. Vilniuje galėsi gyvai susitikti su universitetų atstovais bei pasikonsultuoti dėl studijų užsienyje su mūsų specialistais. 💭
🔸 Galėsi sužinoti viską apie studijų finansavimo galimybes skirtingose šalyse.
🔸 Mūsų specialistai bus paruošę itin naudingų pranešimų apie studijų biudžetą, populiariausias šalis, kurias renkasi studentai, ir karjeros pasirinkimą. Nepraleisk!
📍 Apsilankęs mūsų parodoje turėsi išskirtinę galimybę gauti net 20 % nuolaidą pasirengimo IELTS kursams!

Registruokis į NEMOKAMĄ parodą jau dabar: 👇
https://www.issilavinimasirkarjera.lt/ 

2023-03-09 
Kazimiero Simonavičiaus universitetas nuotolinė atvirų durų diena 2023 m. Kovo 14 d., antradienis, 12:00–14:00.
Registracija vyksta iki kovo 10 d. Visiems prisiregistravusiems el. paštu bus išsiųsta Zoom prisijungimo nuoroda. 
Registruokis čia: https://forms.office.com/r/xRXEupp7sm

2023-03-09 
VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams 
Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 13 – balandžio 29 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias. Daugiau skaitykite VDU puslapyje . 

Lapkričio 18 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Renginio metu universiteto dėstytojai yra pasirengę moksleiviams pateikti įsimintiną pamokų turinį – matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir anglų kalbos dalykų temomis.
5 pamoka vyks moksleivių pasirinkta tema. Rinktis galima iš šių siūlomų temų: „Ką galėčiau padaryti šiandien, kad teisingai pasirinkčiau rytoj?“,  „Priėmimas į studijas: paprasta kaip 2×2 – žinant keletą dalykų“, „Kaip suprasti politiką šiandien?“ ir kt.

Moksleiviai norėdami dalyvauti VDU pamokose, privalo registruotis individualiai -> https://bit.ly/3U0YPQl 
Daugiau informacijos: https://www.vdu.lt/lt/universitete-moksleivius-subursiantis-renginys-pamokos-vdu/ 
Telefonas: 837 323 206, El. paštas: vdu@vdu.lt

2022-10-11

Prasidėjo registracija į jau tradicija tapusį Vilniaus universiteto renginį „Studentas vienai dienai“, kuris vyks spalio 24–28 dienomis! 📝
Paskaitų ciklo metu Lietuvos ir užsienio moksleiviai gali pamatyti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka. ✅ 🔎
Šį rudenį VU Šiaulių akademija siūlo keturias gyvas bei dvidešimt dvi nuotolines online paskaitas. ⭐
👉 Daugiau informacijos ir registracią į visų fakultetų paskaitas rasite čia: https://bit.ly/3ywyl0S
👉 Registracija į VU Šiaulių akademijos gyvas paskaitas čia: https://bit.ly/3CMeaOS
👉 Registracija į VU Šiaulių akademijos nuotolines online paskaitas čia: https://bit.ly/3T6UqLc
👉 Paskaitos anglų kalba: https://bit.ly/3yvKzGW
Kviečiame suskubti registruotis, vietų skaičius yra ribotas!
Daugiau skaitykite čia.

2022-06-01

🟩 KAS NAUJO?
✅ 2022 m. priėmime į aukštąsias mokyklas prioritetinėmis laikomos reikalingiausius specialistus ruošiančios pedagogikos, slaugos ir informatikos studijų programos. Valstybė pasiruošusi priimti kone visus norinčius ir galinčius studijuoti šiuos mokslus. Finansuojama vieta užtikrinama kiekvienam stojančiam į IT, slaugos ir trūkstamas pedagogikos specialybes, jei atitinka minimalius priėmimo reikalavimus. 
✅ Įstojusiesiems į valstybės finansuojamas prioritetinių specializacijų bakalauro pedagogikos studijas ir pedagogines gretutines studijas bus mokamos 299 eurų dydžio stipendijos kas mėnesį. Prioritetinėmis pedagogikos krypties studijų programų specializacijomis laikomos matematika, fizika, chemija, biologija, technologijos, istorija, geografija, lietuvių kalba ir literatūra, pradinis ugdymas, taip pat specialioji pedagoginė pagalba.
✅ Dar viena šių metų naujovė – priėmimas į trumposios pakopos studijų programas kolegijose. Į šias studijas gali pretenduoti turintieji ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą arba profesinę kvalifikaciją. Stojantieji bus priimami į informatikos inžinerijos ir programų sistemų studijų krypčių programas.
Daugiau naudingos informacijos apie brandos egzaminus, priėmimo į aukštąsias ir profesines mokyklas sąlygas – atmintinėje abiturientams 👉 https://bit.ly/3LnJi9m
 

2022-03-18

Screenshot 2022-03-18 101618

VDU Karjeros centro neformalių paskaitų ciklas: „Savęs link'22“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras kovo ir balandžio mėnesiais
kviečia studentus bei universiteto absolventus dalyvauti neformalių paskaitų ciklo
„Savęs link'22“ nuotolinėse paskaitose bei pasinaudoti virtualios CV klinikos siūlomomis galimybėmis.
Šiemet jau tradiciniu tapęs neformalių paskaitų ciklas supažindins renginių dalyvius su savęs pažinimu iš įvairių perspektyvų:
kaip susikurti patrauklų CV,
ką naudinga žinoti, pradedant ieškoti darbo ir kuriant savo karjerą,
kaip išnaudoti savo gebėjimus ir pamiršti baimes bei sugebėti atskirti įvairius psichologinius aspektus ir tapti atsparesniu nesėkmėms.

PROGRAMA:
🔸 Kovo 23 d. 17:00 val. susitikimas su organizaciniu psichologu, VDU Psichologijos klinikos psichologu-savanoriu Tadu Vadvilavičiumi „Karjeros kelias. Pirma stotelė – savęs pažinimas“.
 
🔸Kovo 30 d. 17:00 val. pokalbis su VDU Psichologijos klinikos praktikante, konsultuojančia darbo ir karjeros klausimais bei žmogiškųjų išteklių specialiste Viktorija Baranauskaite „Atranka iš organizacijos perspektyvos: ką naudinga žinoti kandidatui?“.
 
🔸Balandžio 6 d. 17:00 val. pokalbis su Dirbančių neįgaliųjų asociacijos vadove Simona Kunigonyte „Žmonių su negalia situacija ir galimybės darbo rinkoje“
 
🔸Balandžio 11 d. 17:00 val. seminaras su VDU Karjeros centro specialiste Daiva Pugevičiene „Kaip rėžti puikią kalbą? Efektyvus savęs pristatymas, viešas kalbėjimas“
 
🔸Balandžio 12 d. 16:30 val. susitikimas su „CyberCare“ talentų paieškos vadove Aistė Savičiene „Parduokite save! Kodėl jūsų CV ir darbo pokalbis yra tokie svarbūs“, renginys vyks anglų kalba.
 
🔸Balandžio 13 d. 17:00 val. diskusija su gydytoju psichoterapeutu, projekto Euroguidance ambasadoriumi, „Ką darai, daryk gerai“ tinklalaidės bendraautoriumi Dainiumi Jakučioniu „Karjeros kelias – į kokius psichologinius (ir ne tik) aspektus atkreipti dėmesį”.
 
🔜 Informacija pildoma.
Daugiau išsamesnės informacijos apie renginius rasite čia: https://bit.ly/3idHL8U

2022-03-16

2022-03-07

Kovo-balandžio mėnesiais VDU Švietimo akademija kviečia 11-12 klasių moksleivius tapti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogu vienai dienai. Moksleiviai susipažins su inovatyviais vaikų darželiais, mokyklomis, jų vadovais ir pedagogų bendruomene, galimybe „pasimatuoti“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio pedagogo profesiją, stebėti darželyje vykstantį gyvenimą, išgirs atsakymus  į visus klausimus apie ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo pedagogikos bakalauro studijų programą VDU Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje.

Daugiau informacijos lankstinuke, taip pat: https://svietimas.vdu.lt/vdu-svietimo-akademija-kviecia-tapti-ikimokyklinio-ir-priesmokyklinio-ugdymo-pedagogu-vienai-dienai/

Taip pat kovo–balandžio mėnesį VDU Švietimo akademija organizuoja parengiamuosius kursus, skirtus abiturientams pasiruošti artėjantiems abitūros egzaminams. Nemokamuose lietuvių kalbos, matematikos parengiamuose kursuose gali dalyvauti tie abiturientai, kurie ketina rinktis ugdymo krypties studijų programą VDU Švietimo akademijoje Kaune ar Vilniuje.

Daugiau  informacijos: https://svietimas.vdu.lt/parengiamieji-lietuviu-kalbos-ir-matematikos-kursai-abiturientams-ketinantiems-rinktis-studijas-vdu-svietimo-akademijoje/

„Nauja studijų programa – Skaitmeninis verslas ir inovacijos – kodėl verta rinktis?“.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu kviečia 10–12 klasių mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį, kuris vyks 2022 m. vasario 28 dieną, 16 val.

„Renkuosi profesiją: medienos sektorius – kodėl verta?“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Kauno technikos profesinio mokymo centru kviečia
8–12 klasių mokinius, jų tėvus, į nuotolinį informacinį renginį, kuris vyks 2022 m. kovo 3 d. 14.30 val.

„Diskusijų erdvė: Privalomas valstybinis matematikos egzaminas“

Prisijunk kovo 12 dieną 12:00 valandą ir išreikšk savo nuomonę! Šio renginio pagrindinis klausimas – ar matematikos egzaminas turėtų būti privalomas bei kokie rūpesčiai atsirastų moksleiviams? Kalbėsime ir ieškosime atsakymų į kylančius klausimus.
2023 m. minimalūs rodikliai stojantiesiems į aukštąsias mokyklas išliks nepakitę, pokyčiai siūlomi nuo 2024 m.
Stojamojo balo skaičiuoklė
Gyvenimo aprašymo rengimas
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą