Tapk studentu jau šiandien

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia
11-12 kl. moksleivius studijas pradėti
jau šiandien.
Registracija iki sausio 24 d.
Vietų skaičius ribotas.

„Savęs pažinimas – booster'is Tavo ateičiai“

Sausio 28 dieną
Vytauto Didžiojo universitete
vyks profesinio orientavimo
renginys.

VDU vyresnių klasių moksleiviams siūlo įvairių sričių studijų dalykus studijuoti kartu su universiteto studentais visą semestrą nemokamai.

Studijų metu moksleiviai taps tikrais studentais – dalyvaus paskaitose, kartu su kitais studentais atliks užduotis, rengs projektus ir turės galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose.

Daugiau informacijos

Renginio metu turėsime tris pranešėjus:

Daiva Pugevičienė. Ar tikrai žinau, koks esu iš tikrųjų? Ir kodėl tai svarbu renkantis profesiją?

Eglė Pelienė-Venslovė. Ar tikrai suprantu savo prigimtines asmenybės savybes, kurios leis atskleisti savo potencialą ir padės atsirinkti galimybes?

Greta Kimler. Ko reikia darbo rinkai? Ar mano būsima profesija bus reikalinga?

„Išankstinis priėmimas nevalstybinėje aukštojoje mokykloje – kodėl verta rinktis?“.

10-12 kl. mokiniams
2022 m. sausio 18 d. (antradienį). Vyks nuotolinis renginys. Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija internetu.

Renginio metu su Aiste Rimkute, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadove, aptarsime šiuos klausimus:

• kuo skiriasi nevalstybinė aukštoji mokykla nuo valstybinės;
  • kaip vyksta išankstinis priėmimas į ISM;
  • ar galima studijuoti nemokamai ir kaip gauti ISM stipendiją;
  • kokie egzaminai reikalingi stojant į ISM;
  • kaip skaičiuojamas konkursinis balas;
  • tarptautiniai studijų mainai, studijos ir praktika užsienio universitetuose;
  • dvigubo diplomo galimybė;
  • studijų programos ISM (industrinių technologijų vadyba, tarptautinis verslas ir komunikacija, verslo vadyba ir rinkodara, ekonomika ir duomenų analitika, ekonomika ir politika, finansai) bei karjeros galimybės pabaigus šias studijas.
2023 m. minimalūs rodikliai stojantiesiems į aukštąsias mokyklas išliks nepakitę, pokyčiai siūlomi nuo 2024 m.
Stojamojo balo skaičiuoklė
Gyvenimo aprašymo rengimas