Naujos knygos

Andri Snaer Magnason
Laiko skrynia

Knygos veikėjai gyvena neįsivaizduojamai sunkiais laikais. To neleidžia pamiršti visais informacijos kanalais be perstojo transliuojama žinia: dabar yra LABAI BLOGAI, o kada bus geriau – nežinia. Nenorėdami girdėti blogų naujienų, žmonės užsidaro naujausiuose technologijos išradimuose – laiko dėžėse – kad sulauktų geresnių laikų.

Annet Huizing
Kaip aš netyčia
parašiau knygą

Tai linksmas, susimąstyti verčiantis pasakojimas, kuris įkvėps rašyti istorijas!
Kai trylikametė Katinka žmonėms pasako, kad prieš dešimt metų mirė jos mama, šie susigraudina ir bando apkabinti mergaitę. Tačiau Katinka tuo stebisi, mat yra įsitikinusi, kad seniai susitaikė su netektimi ir nėra čia ko liūdėti. Bet ar tai tikrai tiesa?

Antje Babendererde Laumžirgių vasara

Pabėgti iš namų – ši mintis kaipmat užvaldo penkiolikmetę Džodę po dar vieno barnio su mama. Nuo to laiko, kai merginos tėvą dėl indėnų streikų atleido iš darbo, namuose tvyro slogi atmosfera. Kelionė autostopu pas internete atrastą meilę atrodo vienintelė išeitis. Tik ar tikrai saugi?

Eglė Ramoškaitė
Ne tik geri, ne tik blogi

Istorija apie norą pritapti ir būti populiariam, apie kerštą ir kaltę, apie tėvų lūkesčius ir pasirinkimų kainą, apie tuos, kurie tyčiojasi, ir tuos, iš kurių tyčiojamasi. Ar tie, kurie tyčiojasi, yra tik blogi? Ar tie, iš kurių tyčiojamasi, tik geri?

Frances Hardinge Gegutės daina

Trisei tai buvo panašu į sapną – niekas nederėjo, bet kėlė grėsmės ir neaiškios prasmės pojūtį. Pažįstami daiktai atrodė svetimi. Staiga jai toptelėjo, kad visas pasaulis Serga Keista Liga.

Jakob Wegelius
Žudiko beždžionė

Tai kvapą gniaužianti istorija apie tamsias paslaptis, baisius nusikaltimus ir netikėtą draugystę.

Lorena A. Hickok Helenos Keler istorija

Tai tikra istorija apie septynmetę mergaitę Heleną Keler, gyvenančią tamsoje ir tyloje. Ji nemato, negirdi, nekalba. Vieną dieną į tą tylos kalėjimą atvyksta jauna moteris, ji pasiryžta atverti tamsaus Helenos pasaulio duris ir tampa jos Mokytoja. Nors pradžia sunki, pasirodo, kad Helena yra nepaprastai smalsus ir protingas vaikas.

Kotryna Zylė
Siela sumuštinių dėžutėje

Visokių būtybių atstovė spaudai Kotryna Zylė sukūrė 10 šiurpulingų istorijų, kurios galėjo nutikti ir tavo namuose, kieme ar mokykloje. Pasak autorės, istorijas įkvėpė vaikystėje girdėti tėčio pasakojimai ir netikėti susidūrimai su būtybėmis.

Mona Golabek,
Lee Cohen
Pianistė iš Vienos

Tai tikras, jautrus ir įkvepiantis pasakojimas apie jaunos moters drąsą, stiprią valią, gebėjimą išgyventi juodžiausiu laikotarpiu ir žmogaus dvasią pakeliančios muzikos jėgą.