2018–2019 M. M. MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ MERGINŲ ZONINĖS TINKLINIO VARŽYBOS ŠALČININKŲ MIESTE

Kovo 20  dieną Šalčininkų Santarvės gimnazijos sporto salėje vyko mokyklų žaidynių zoninės merginų tinklinio varžybos, kuriose varžėsi penkių rajonų komandos nugalėtojos atvykusios iš  Šalčininkų, Trakų, Alytaus, Varėnos ir Druskininkų rajonų.

Po ilgų ir daug įtampos kėlusių rungtynių, susumavus rezultatus, mūsų gimnazijos tinklininkės liko trečios. Sveikiname mūsų gimnazijos tinklininkes, bronzinės vietos laimėtojas: IIa gimnazinės klasės merginas – Bieliūnaitę  Aušrą,  Bieliūnaitę  Ievą,   Golovač Sonatą,  Rodzevičiūtę Dajaną; 8c klasės mokines – Maslauskaitę Austėją,  Salevič Dominyką,  Koniušanec Ulą; Ia gimnazinės klasės mokinę – Sadovską Sonatą ir 7a klasės mokines – Jurjevaitę Smiltę, Malinovskytę Moniką.

Norime pasidžiaugti mūsų tinklininkių aktyvumu ir atkaklumu atstovaujant gimnaziją bei ginant jos garbę ne tik rajone, bet ir už jo ribų, motyvacija tobulėti ir siekti vis aukštesnių tikslų.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė