2018 metais gimnazija mini nueitą 55 metų kelią

Sulėkėm paukščiais kaip kadaise

Ieškot pradžios tylių ženklų…

Tęsdami seną tradiciją pirmą vasario šeštadienį susirinko Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnaziją ( seniau vadintą Lentvario 2 vidurine mokykla) baigę abiturientai, buvę ir esami gimnazijos mokytojai bei senjorai. Šis susitikimas ypatingas – 2018 metais gimnazija mini nueitą 55 metų kelią.

1963 m. tarpininkaujant lietuvių kalbos mokytojui Motiejui Šimelioniui buvo atidaryta lietuviška mokykla Lentvaryje – Lentvario 2 vidurinė mokykla. Per 55 metus mokyklai vadovavo  šeši direktoriai – Kęstutis Kudaba, Petras Karlonas, Nijolė Lisevičienė, Algirdas Lučiūnas, Romutė Nargelienė, Jonas Kietavičius.

Dabartinis gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius gimnazijai vadovauja nuo 2012 metų. Pradėjęs dirbti jis atgaivino abiturientų susitikimo tradiciją. Kadangi šiemet pagaliau prasidėjo ilgai lauktos gimnazijos pastato renovacijos darbai, direktorius Jonas Kietavičius buvusius abiturientus pakvietė susitikti ne kaip įprata mokykloje, o „Pilialaukyje“. Nors kitoje aplinkoje, bet visi susirinkę jautėsi lyg atėję į mokyklą – netilo prisiminimai, sveikinimai, džiugesys sutikus seniai matytus pažįstamus ir artimus žmones. Buvusių abiturientų žinias patikrino interaktyvų žaidimą apie gimnaziją bei jos istoriją organizavusi anglų kalbos mokytoja Neringa Šakinienė.

Šeštadienio vakarą „Pilialaukyje“ nebuvo laisvų vietų – čia klegėjo buvę mokiniai. Smagu buvo susitikti, pabendrauti su buvusiais mokytojais, sužinoti , kaip sekasi gimnazijai, kaip vyksta renovacija. Labai džiaugiamės, kad į kvietimą atvykti į 55 metų jubiliejinę šventę atsiliepė dalis mokytojų senjorų – Ona Janeliūnienė, Nijolė Miškinytė, Natalja Korniuk, Kristina Trakiminė, Aldona Kazurienė, Antanas Andrikis. Sveikinimus gimnazijos bendruomenei perdavė ilgametė direktorė Romutė Nargelienė, nuoširdžiai žadėjo mintimis būti kartu chemijos mokytoja Jadvyga Barzdienė, linkėjimus perdavė ne vieną kartą išugdžiusi lietuvių kalbos mokytoja Aldona Venclovienė – Bukulitė.

Džiaugiamės, kad 55 veiklos metai suvienijo gražią, stiprią, tradicijas tęsiančią bendruomenę. Į šį kūrinį savo dalelę įdėjo kiekvienas vadovas, dirbęs ar dirbantis mokytojas, kiekvienas buvęs mokinys.

130088edf083002

edf