5a klasės paroda ,,Gintarinis ruduo”

Penktokų pažintį su gimnazijos biblioteka vainikavo jų pačių paruošta ir pristatyta paroda ,,Gintarinis ruduo“. Bibliotekoje labai daug knygų, spalvų, kaip ir rudenį gamtoje.

Mes, 5a klasės mokiniai, priėmėme bibliotekininkės Laimos mestą iššūkį - paruošti knygų parodą apie rudenį. Susiskirstėme į grupes. Burtų būdu išsitraukėme mums skirtus vaidmenis: vieni ieškojo geltonų knygų, kiti ieškojo eilėraščių, paveikslėlių apie rudenį, fotografavo veiklas, kūrė skelbimą, eksponavo parodos medžiagą lentynose, o reporteriai kalbino dalyvius ir aprašė, ką kiekvienas veikė. Pakalbinta Ieva, kuri ieškojo eilėraščių apie rudenį, sakė: ,,darbas nėra lengvas, jis sudėtingas, bet užtat įdomus“, fotografų grupės mokiniai sakė: ,,užduotis patinka“, ,,darbas įdomus, nes galime pamatyti, ką veikia kiti“. Mokiniai, kurie kūrė skelbimą, pasinaudojo kompiuterinės programos galimybėmis: ,,džiaugiuosi, kad esu šitoje komandoje“, ,,buvo sunku, bet man patiko“. Pamoka bibliotekoje buvo tikrai labai įdomi. Džiaugiamės savo bendru darbu, kviečiame užsukti į skaityklą ir aplankyti knygų parodą ,,Gintarinis ruduo“.

5 a klasės mokiniai Sabina, Elinga, Domantas, Gabrielius

Nuotraukos 5 a klasės mokinės Dominykos.