Menu Close

Anglų kalbos pamoka MO muziejuje

Balandžio 26 d. 8a klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „What‘s going on in this picture?“, kuri vyko MO muziejuje. Edukacija buvo paremta vizualinio mąstymo metodu, mokiniai pažvelgė į meno kūrinius be išankstinių įsitikinimų ar nusistatymų. Užsiėmimas vyko remiantis aktyviu edukatorės ir mokinių dialogu. Kadangi kiekvienas vaikas paveikslus mato skirtingai, užsiėmimo pradžioje dėmesys buvo sutelkiamas į objektyvius meno kūrinį apibūdinančius faktus: formą, kompoziciją, spalvą, medžiagas. Vėliau buvo aptariamos subjektyvios moksleivių siūlomos kūrinio interpretacijos. Edukacijos metu mokiniai tobulino kritinio mąstymo, komunikavimo bei kūrybiškumo kompetencijas.

Anglų kalbos mokytoja Julita Sabolevskytė

Nuotraukos Julitos Sabolevskytės

Skip to content