Menu Close

Apdovanoti projekto „Gamtos herojai‘21“ dalyviai

Gruodžio mėn. 15-os dienos popietė mūsų gimnazijai buvo ypatinga – biologijos mokytoja metodininkė L. Sabolevskienė bei Mokinių taryba, kuruojama direktorės pavaduotojos Vitos Sadauskienės, Trakų rajono mero buvo apdovanoti už puikų pasirodymą projekto ,,Kita forma” konkurse ,,Gamtos herojai 21″. Biologijos mokytoja aktyviai dalyvauja aplinkosauginėse veiklose bei jas pati organizuoja, taip skatindama bendruomeniškumą bei skleisdama tvarumo idėjas. O Mokinių taryba irgi aktyviai prisideda prie ekologijos: kartu su direktorės pavaduotoja Vita Sadauskiene vykdė projektą ,,Naujasis Ozono sluoksnis”. Šis projektas padėjo pagilinti mokinių žinias apie tvarumo bei rūšiavimo svarbą bei suteikė galimybę pasvarstyti, kaip mes, gimnazijos bendruomenė, galime prisidėti prie ekologiškesnio rytojaus.

Sveikiname savo mokytojas ir gimnazijos Mokinių Tarybą bei didžiuojamės, kad mums puikiai pavyko parengti ir įgyvendinti svarbius projektus.

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą