„Atrask Lentvarį“ su knygų herojais

Š. m. lapkričio 19 d. Lentvario M. Šimelionio gimnazijos „Piligrimų, gidų“ būrelio nariai (5-6 klasių moksleiviai ir II b gimnazistai) kartu su tikybos mokytoja Rasuole Vaškevičiene buvo pakviesti Lentvario m. bibliotekos vedėjos Dalios Bagdžiuvienės išbandyti virtualią programėlę „Atrask Lentvarį“. Mokiniai sudalyvavo jos parengtame ir Lentvario pažinimui skirtame projekte „Keliauk po Lentvarį su virtualiais knygų herojais“.

Likome sužavėti, nes buvo įdomu atrasti dešimtį įdomių Lentvario vietų ir atlikti nelengvas, kaip pasirodė, knygų herojų siūlomas užduotis. Viena užduotis buvo susijusi su mūsų gimnazijos mokytojos, Neringos Borovikės, sukurta knyga. Mokiniai turėjo atrasti Lentvario „Klampynę“, kuri minima autorės kūrinyje.

Manome, kad šiame projekte dalyvausime dar ne vieną kartą su kitomis klasėmis bei moksleiviais.

Tikybos mokytoja Rasuolė Vaškevičienė