Menu Close

Atvirų durų diena Lietuvos policijos mokykloje

Gegužės 19 dieną Trakų rajono Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos I – IV klasių mokiniai vyko į Lietuvos policijos mokyklos organizuojamą atvirų durų dieną. Policijos pareigūno profesija žavi jaunimą, tačiau ne visada mokiniai žino, kokį sunkų kelią reikia nueiti iki išsvajotos profesijos. Todėl ši diena buvo skirta parodyti, kaipgi tapti policijos pareigūnu, pamatyti, kur mokosi kursantai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko. Moksleiviai turėjo unikalią galimybę daugiau sužinoti apie policijos pareigūno profesiją, susitikti ir pakalbėti ne tik su LPM bendruomenės nariais, bet ir su specializuotų policijos įstaigų atstovais.

Aktyviai dalyvavo LPM organizuotuose iššūkiuose, išbandė virtualių situacijų modeliavimo kambarį. Pareigūnai demonstravo įvairias specialiąsias priemones, naudojamas pareigūnų darbe, ginkluotę. Lietuvos kelių policijos tarnyba moksleiviams pristatė policijos darbe naudojamas transporto priemones bei jose įrengtą specialią techniką, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai atgabeno net ir šarvuotį. Renginio dalyviai taip pat galėjo išbandyti savo pajėgumus sudarydami fotorobotą, patikrino taiklumą naudodami lazerinius ginklus, surado ir paėmė pirštų pėdsakus.

LPM atvirų durų dienos renginyje dalyvavo ne tik tarnybiniai šunys, bet ir žirgai. Kinologai pademonstravo, kaip dresuojami tarnybiniai šunys, kaip jie sulaiko pažeidėją. Vienas iš raitosios policijos pareigūnų, buvęs LPM kursantas, renginio metu demonstravo įspūdingus žirgo valdymo gebėjimus, pasakojo apie raitosios policijos veiklą.

Karjeros specialistė Birutė Vyližinska

Nuotraukos Birutės Vyližinskos

Skip to content