Badmintono varžybos

1 ir 2 (SUP) klasių mokiniai fizinio ugdymo pamokų metu intensyviai mokėsi badmintono taisyklių, žaidimo technikos veiksmų, tobulino įgūdžius žaisdami ne tik tarpusavyje, bet  su mokytojo padėjėjomis Žana ir Virginija, tai juos labai motyvavo tobulėti.  Mokiniai labai įsitraukė į šią veiklą ir aktyviai bei linksmai leido laiką ne tik pamokų, bet ir savo laisvalaikio metu.

Badmintonas – tai naudinga, visiems prieinama, įdomi ir patraukli sporto šaka. Ji visokeriopai lavina organizmą, puiki mankšta akims, moko sutelkti dėmesį, ugdo asmeninę ir komandinę atsakomybę, labai tinka  intravertams. Tai sporto šaka, kuri neturi fizinio kontakto su varžovu, nedidelės investicijos, stiprėjama ne tik fiziškai, bet psichologiškai (gerėja fizinis pasirengimas, stiprėja imuninė sistema, o išsiskyrę endorfinai smagiai žaidžiant  gerina emocinę sveikatą).

Skatinant mokinius tobulėti ir domėtis šią sporto šaka,  buvo suorganizuotos 1 ir 2 (SUP) klasių mokinių badmintono varžybos, kurios vyko ratu iki dviejų iškovotų pergalių, o tarpusavio susitikimai buvo labai intensyvūs, išlaikantys intrigą iki paskutinės rungtynių minutės su papildomais setais ir rungtynių pratęsimais. Daug emocijų, kova dėl kiekvieno taško, buvo džiaugsmo, liūdesio, pažadų daugiau ir atsakingiau dirbti.

Sveikiname visus varžybų dalyvius, prizininkus ir nugalėtoją. Badmintono varžybose trečiąją vietą laimėjo Rolandas B., antroji vieta atiteko – Leoneliui N., o šių varžybų nugalėtoju tapo – Mindaugas M. Medaliu buvo apdovanotas ir Šarūnas M. už didžiausią padarytą pažangą, nes prie šios klasės prisijungė tik pasibaigus pirmajam pusmečiui ir laiko pasirengti turėjo  mažiau. Linkime visiems neprarasti entuziazmo tobulėti ir siekio būti aktyviems, sveikiems ir laimingiems.

Fizinio ugdymo mokytoja R. Kontorovičienė

Nuotraukos R. Kontorovičienės