Menu Close

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena

Kasmet balandžio 2-ąją, minint Hanso Christiano Anderseno gimtadienį, švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas. Sveikiname visus skaitančius ir mylinčius knygas.

,,Skaitymas yra laisvė.
Skaitymas yra įkvėpis. Skaitymas leidžia pamatyti pasaulį naujomis akimis ir kviečia į kitus pasaulius, kurių nesinorės palikti. Skaitymas leidžia dvasiai svajoti. Sakoma, kad knygos – tai draugai visam gyvenimui, ir aš tam pritariu. Tobula tavo visata auga tik tada, kai skaitai. Pasakojimai – tarsi sparnai, leidžiantys kasdien skraidyti aukštai danguje, tad ieškok knygų, kurios kalba tavo dvasiai, tavo širdžiai, tavo protui. Pasakojimai – tai vaistai. Jie gydo. Jie ramina. Jie įkvepia. Jie moko. Tebūnie palaiminti pasakojimų kūrėjai, jų skaitytojai ir klausytojai. Tebūnie palaimintos knygos. Jos yra geresnio, šviesesnio pasaulio vaistai.“

Richardas Van Campas

Bibliotekos informacija

Skip to content