Menu Close

Bėgimas gimnazijos 60-mečiui ir Europos judumo savaitei paminėti

Pasibaigus pamokoms, saulėtą penktadienio popietę mūsų gimnazijos bendruomenė ir svečiai rinkosi prie Bevardžio ežero Lentvaryje, kur vyko bėgimas gimnazijos 60-mečiui ir Europos judumo savaitei paminėti. Susirinkusius renginio dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė, linkėdama gero ir aktyvaus laiko, bendrystės, sportinio azarto, nepamiršti  įvertinti savo jėgas   siekiant užsibrėžto tikslo.  

Pirmieji prie starto linijos išsirikiavo priešmokyklinės grupės dalyviai ir drauge su savo auklėtojomis įveikė 300 m distanciją. Visi priešmokyklinės grupės dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir audringais aplodismentais.  Kiti bėgimo dalyviai  pagal išankstinę registraciją buvo suskirstyti į amžiaus grupes,  kuriose išbandė savo jėgas bėgdami skirtingus nuotolius . Norime pasidžiaugti dalyvių gausa: ypač aktyviai  dalyvavo 5-6 ir 7-8 klasių koncentrai bei gimnazijos administracija, kuri parodė puikų pavyzdį mokiniams ir įveikė pasirinktą distanciją.  Daug dėmesio ir palaikymo sulaukė klasių vadovės, mokytojo padėjėjos, mamos, startavusios drauge. 

Sveikiname 5-6 klasių koncentro prizininkus ir nugalėtojus, įveikusius 1500 m. distanciją. Tarp berniukų trečią vietą laimėtojo – Emilis Turevičius (6a kl.),  antroji vieta atiteko – Dovydui Našlaičiui (6b kl.)  ir nugalėtoju šioje  amžiaus grupėje tapo – Markas Markevičius (6b kl.). Tarp mergaičių  trečiąją vietą užėmė – Adrijana Belian (6a kl.),  antrąją vietą  iškovojo – Margarita Michailova (6a kl.) ir šios amžiaus grupės nugalėtoja pripažinta – Marija Markevičiūtė (6b kl).       

7-8 klasių grupėje  dalyviai įveikė 1500 m ir vietas pasiskirstė taip: trečioji vieta – Pijus Garbenis (7c kl.), antroji vieta – Maksimilian Kitov (8c kl.) ir pirmoji vieta – Karolis Baliūnas (8c kl.) Šios amžiaus grupės mergaičių prizininkių trejetas: Milana Mažolytė (7c kl.) – trečioji vieta, Inesa Masalskaja (7c kl.) – antroji vieta ir nugalėtoja tapo – Goda Martinkėnaitė (7a kl.)

3000 m bėgimo distancijoje rungėsi I-II gimn. kl. grupės dalyviai ir trečiąją vietą užėmė – Gytis Grybauskas (IIb gimn. kl.), antrają laimėjo – Artiom Gukov (IIa gimn. kl.) ir šios amžiaus grupės nugalėtoju tapo – IIa gimn. klasės mokinys  Danielius Garelševas. Tarp merginų  trečioji vieta atiteko – Karolinai Platukytei (IIa gimn. kl.), antrąją vietą laimėjo Sajana Kalinina (IIa gimn. kl.) ir nugalėtoja tapo – Kamilė Juškaitė (IIb gimn. kl.)

3000 m distancijoje varžėsi ir III-IV gimn. kl. vaikinai ir merginos, po atkaklios kovos šioje amžiaus  grupėje vietas pasiskirstė taip: trečioji vieta – Lukas Barasa (IIIb gimn. kl.), antroji vieta – Žygimantas Dubaka (IIIb gimn. kl.) ir pirmoji vieta – Deimantas Vilkas (IIIb gimn. kl.) Šios amžiaus merginų grupėje dalyvių gausa nepasižymėjo ir tik dviem IIIa gimn. kl.  merginoms pavyko įveikti 3000 m distanciją. Sveikiname šios distancijos antrosios vietos laimėtoją – Ugnę Rudytę, o  Brigitą  Šukelytę – su pirmąja vieta.

Po ilgo  laukimo į startą susirinko dalyviai varžytis dėl pagrindinio ir ypatingo šio bėgimo prizo – taurės, skirtos gimnazijos 60-mečiui paminėti. Šioje grupėje išbandyti savo jėgas susirinko visų amžiaus grupių dalyviai, renginio svečiai ir gimnazijos mokytojai. Dalyviai privalėjo įveikti 4500 m distanciją, tai yra, tris kartus  apibėgti Bevardžio ežerą. Kova dėl taurės buvo atkakli, stebima palaikymo komandos. Nugalėtojas paaiškėjo tik finišo tiesioje, o įspūdis – tarsi dalyviai varžosi sprinto rungtyje. Sveikiname istorinės  gimnazijos 60-mečio atminimo  taurės nugalėtoją – IVa gimn. kl. mokinį  abiturientą  Arminą Sirgėdą! Taip pat sveikiname labai atkakliai pasipriešinusį nugalėtojui ir antrąją vietą laimėjusį  – Otą Urvelį (IIb gimn. kl.). Trečiąją vietą užėmė – Rokas Noreikevičius (IIIb gimn. kl.). Labai didžiuojamės  merginomis ir  moterimis,  nepabūgusiomis  išbandyti jėgas bei varžytis vienoje bėgimo distancijoje  su vaikinais, vyrais bei siekiančiomis laimėti taurę, nors šį kartą sėkmė nebuvo jų. Tačiau  pirmosios trys finišavusios merginos – moterys buvo taip pat apdovanotos. Sveikiname mūsų gimnazijos mokytoją  Irmantę Jakimčikę, užėmusią trečiąją vietą. Antrąją vietą laimėjo Lentvario bendruomenės viešnia – Elena Silickienė. Tarp merginų – moterų, pademonstravusi puikų pasirengimą, ištvermę, susikaupimą,  nugalėtoja tapo  IIb gimn. kl. mokinė Akvilė Sabonytė. Sveikiname!

Bėgimo dalyviai, kurie registravosi į renginį ir įveikė pagal savo amžių priklausančią bėgimo distanciją, buvo apdovanoti gimnazijos 60-mečiui pagamintais atminimo medaliais. Visų amžiaus grupių prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti gimnazijos administracijos įsteigtomis atminimo dovanėlėmis ir šventiniais diplomais, kuriuos įteikė gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė. 

Nuostabus oras, puiki nuotaika, bendrystės jausmas, sportinis azartas, susikaupimas bei kova su savimi ir varžovais lydėjo dalyvius visą renginį. Prie puikių rezultatų taip pat prisidėjo pozityvus emocinis nuteikimas bei puikus bendruomenės  palaikymas ir motyvavimas, smagi fizinė veikla ir muzika. 

Labai džiaugiamės ir dėkojame gimnazijos  administracijai,  kolegoms, techniniam personalui už pagalbą organizuojant šį svarbų sporto renginį. Taip pat labai dėkojame ir gimnazijos mokiniams, talkinusiems jubiliejiniame bėgime (IVb  gimn. kl. mokinėms – Adrijai Sabinaitei, Kotrynai Perepečkaitei, Adrijanai Marijai Markevičiūtei, Gabijai Sudnikovičiūtei IIIa gimn. kl. mokinei, Gerdai Danauskaitei, 8a kl. mokiniams – Kerniui Vasiliauskui ir Arnodui Rackevičiui bei buvusiai mokinei Danielei Sudnikovičiūtei).

Ačiū visiems dalyviams už bendrystę, gerą nuotaiką,  pozityvų požiūrį, turiningai ir aktyviai praleistą laiką. Mokslo jau seniai įrodyta ir pagrįsta, kad aktyvi fizinė veikla ne tik padeda išlaikyti gerą savijautą ir sveikatą, bet ir geriau  aprūpina smegenis deguonimi, kuris gerina protinę veiklą ir nuotaiką. Būkime aktyvūs! 

Renginio organizatorės  Ramutė Kontorovičienė ir Jelena Kerdokienė

Nuotraukos Gerdos Danauskaitės III a gimn. klasė

Skip to content