Menu Close

Bendradarbiavimas su VILNIAUS TECH universitetu

2022/2023 m.  Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus TECH universitetu. Plėtojant ir naudojant VILNIUS TECH nuotolinę ugdymo platformą „Ateities inžinerija“, siekiama stiprinti mokinių švietimą ir neformalųjį ugdymą šiuolaikinės inžinerijos, technologijų, tiksliųjų ir gamtos mokslų, kūrybingumo bei verslumo srityse ir ypatingą dėmesį skirti mokinių savarankiškai bei projektinei veiklai, o mokytojams – paįvairinti savo dalyko bei integruotus užsiėmimus ar vesti NVŠ būrelį.

„Ateities inžinerija” platforma yra skirta padėti mokiniams atlikti tiriamuosius bei kūrybinius projektinius darbus, integruojančius  STEAM dalykus, šiuolaikines technologijas,  orientuotus į praktinių įgūdžių stiprinimą, kūrimą. Projektinius darbus su mokiniais vykdo mūsų gimnazijos gamtos mokslų ir technologijų mokytojai, kurie dalyvauja platformos „Ateities inžinerija” kūrybinėse dirbtuvėse VILNIUS TECH. Gegužės 22 d. mūsų gimnazistai Danielė Šlikaitė (8b kl.), Milana Špiliauskaitė (IIa kl.), Aurelijus Stropus, Agnė Jurkevičiūtė ir Elinga Rudytė (IIb kl.) dalyvavo projektinių darbų konkurse, kuriame pristatė savo vykdytus projektinius darbus. Džiaugiamės mokinių kūrybiniais darbais,  ypač Elingos projektiniu darbu,  užėmusiu prizinę vietą. Svarbu ir tai, kad, jau gimnazijoje savo pasirinktoje tematikoje paragavę inovacijų kūrėjo „duonos“, mokiniai  gali daug lengviau apsispręsti dėl savo tolimesnės profesinės karjeros.

Biologijos mokytoja metodininkė Lilija Sabolevskienė 

Nuotraukos Lilijos Sabolevskienės

Skip to content