Menu Close

Dalyvavome ES programavimo savaitės renginiuose

Gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupė „Žvaigždutės“ dalyvavo tarptautinės ES programavimo savaitės ,,EU Code Week“ renginiuose, kurie šiemet vyko spalio 8-23 dienomis.  Ši visuomeninė iniciatyva skaičiuoja jau dešimtus metus, joje dalyvauja apie  4 mln dalyvių iš 80 šalių. Iniciatyvos tikslas – sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu.

Mokytoja Jurgita Valiukaitė papasakojo, kad jos ugdytiniai, 4-5 metų vaikai, pasirodė Fizinio aktyvumo kategorijos programoje su veikla be kompiuterio „Šuolis ir spalvos“. Veiklos metu vaikai mokėsi spalvų, formų, krypčių, smagiai leido laiką, atrado sportinį azartą, bendradarbiavo ir palaikė vienas kitą. „Mes parodėme, kad galime dalyvauti skaitmeninėse veiklose be kompiuterio. Loginiai žaidimai – tai veikla, labai artima kodavimui. Fiziškai aktyviai vaikas gali mokytis ir išmokti įvairiausių dalykų,“- sakė mokytoja.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Jurgitos Valiukaitės

Skip to content