Menu Close

Dėkojame už „Bibliotekų knygų Kalėdas“

Šiais metais ,,Bibliotekų knygų Kalėdos“ buvo dosnios dovanų. Knygų dovanojimo akcijoje dalyvavo didžioji dalis gimnazijos mokytojų ir mokinių. Smagu pranešti – biblioteka pasipildė 60 dovanotų knygų.

Dėkojame asmeniškai parėmusiems šią iniciatyvą ir padovanojusiems naujų knygų gimnazijos bibliotekai: Vidai Lesauskienei, Giedrei Jurevičienei, Vitai Sadauskienei, Dariui Mechovskui, Renatai Sabonienei, Nataljai Jastrebovai, Irenai Malachovai, Svetlanai Šližienei, Ramunei Balašovienei, Irmantei Jakimčikei, Laurai Stankaitienei, Jovitai Urmulevičienei, Violetai Igorienei, Birutei Vyližinskai.

Dėkojame metodinėms mokytojų grupėms: socialių mokslų metodinė grupė padovanojo knygą L.Riley ,,Mergaitė ant jūros skardžio“, užsienio kalbų metodinė grupė – L.Riley ,,Orchidėjų namai“, švietimo pagalbos metodinė grupė – L.Riley ,,Levandų sodas“, lietuvių kalbos ir literatūros metodinė grupė – L.Riley ,,Angelų medis“, menų ir technologijų metodinė grupė – ,,Vidurnakčio rožė“, gamtos mokslų metodinė grupė – S.Veronesi ,,Tu esi kolibris“, matematikos metodinė grupė – M.Zusak ,,Knygų vagilė“.

Po vieną knygą padovanojo beveik visos klasės, ačiū klasių vadovams, mokiniams ir jų tėveliams. 

Dėkojame kiekvienam asmeniškai ir visiems kartu už palaikymą, dovanotas knygas. Bibliotekai dovanota knyga keliauja džiugindama ne vieną skaitytoją. Lauksime Jūsų bibliotekoje.

Knygų sąrašas pridedamas. 

Bibliotekos informacija

Nuotraukos Laimos Lukšienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą