Dėl testavimo

Gerbiami tėveliai ir mokiniai,

vadovaudamiesi LR sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021-08-24 d. sprendimu Nr. V-1927 bei Trakų r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-08-27 d. įsakymu Nr. P2E-859 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti testavimą ugdymo įstaigose“, pranešame, kad turime surinkti informaciją, kiek yra pasiskiepijusių mokinių, sirgusių Covid-19 liga, kiek sutinka testuotis mokykloje (sutikimai dėl dalyvavimo testavime įkelti gimnazijos tinklapyje, neturint galimybės jų išsispausdinti ir pasirašyti, prašome kreiptis į klasės auklėtoją). Testavimas savikontrolės tyrimo metodu vyks periodiškai kas 5 dienas gimnazijos patalpose prižiūrint ir konsultuojant paskirtam atsakingam asmeniui. Gimnazijos direktorės nustatyta tvarka bus žymimi duomenys apie antigeno testų rezultatus, mokiniui, kuriam gautas teigiamas antigeno testo rezultatas, bus rekomenduojama registruotis patvirtinamajam PGR tyrimui į mobilųjį punktą per Karštosios linijos sistemą telefonu 1808 arba adresu www.1808.lt. Pasiskiepijusiems arba persirgusiems mokiniams atsitikus klasėje ligos atvejui izoliuotis nereikės. Testavimo procesu siekiama užtikrinti COVID-19 ligos tarp bendruomenės narių plitimo kontrolę.

Kviečiame gimnazijos mokinius ir jų tėvelius skiepytis ir saugoti savo ir aplinkinių sveikatą.

Gimnazijos administracija

Sutikimas testui atlikti