Menu Close

Derliaus šventė Lentvaryje

Jau tradicija tapusioje Lentvario Derliaus šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos bendruomenė. Technologijų mokytojos Aurelija Balakauskienė ir Henrieta Stachovskienė papuošė mokyklos kiemelį ne tik rudeniškomis gėrybėmis, bet ir savo rankomis gamintomis grožybėmis, 6b klasės mokiniai mugėje pardavinėjo skanumynus ir rinko lėšas gyvūnų prieglaudai „Naminukai“, o Rudens kilimą nupynė mokytoja Henrieta Stachovskienė kartu su savo mokiniais.

Gimnazijos šokių kolektyvas ,,Šokim Trypkim“, vadovaujamas šokių mokytojos Vilimos Klimaikienės, miestelio žmones džiugino smagiais šokiais, o Dainuojamosios poezijos studija, vadovaujama neformalaus ugdymo mokytojo Stanislovo Karaliaus, viliojo klausytojus poetinės kalbos ir gitarų skambesiu.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Vitos Sadauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą