Menu Close

Diplomas už geriausius kostiumus

Gimnazijos Skaitytojų klubo mokiniai dalyvavo siaubo filmuko kūrimo konkurse. Viskas prasidėjo nuo skaitymo. Skaitėme Kotrynos Zylės knygą ,,Siela sumuštinių dėžutėje“. Šioje knygoje pateikta net 10 šiurpių istorijų. Pasak autorės, istorijas parašyti įkvėpė vaikystėje girdėti tėčio pasakojimai ir netikėti susidūrimai su būtybėmis. Patinka knygos apie vėles, laumes ir kitas būtybes?

Mes išsirinkome istoriją ,,SMS“ apie seniai mirusį brolį, dėl kurio mirties labai raudojo močiutė ir mama. Sukūrėme šios istorijos interpretaciją. Kūrėme scenarijų, planavome kadruotes, aprangą, o viską apgalvoję, nuėjome prie Lentvario dvaro filmuoti, nes vėlės, būtent tokiose vietose, prie vandens, senuose dvaruose, požemiuose ir renkasi.  Mums pavyko keletą nufilmuoti.

Konkurse dalyvavo 116 komandų iš visos Lietuvos. Patekome tarp 13 nugalėtojų, kurių filmukai bus rodomi festivalyje „Vaikų knygų sala“. Labai tuo didžiuojamės. Festivalyje mūsų komandai „Šimelionio bildukai“ įteiktas diplomas už geriausius kostiumus. 

Patinka skaityti, kurti, filmuoti, kviečiame prisijungti prie gimnazijos Skaitytojų klubo, renkamės kiekvieną antradienį po 6 pamokų skaitykloje.

Skaitytojų klubo vadovė Laima Lukšienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą