Dovana gimnazijai

Kalėdinis laikotarpis – gerų darbų ir dovanų metas. Gimnazijos mokiniams vykdant akciją „Pasveikinimas vienišam žmogui“, kalėdinį atviruką gavusi Dana Baublytė nusprendė pagerbti gimnazijos bendruomenę. Jos tėvas partizanas – šaulys Adomas Baublys už nuopelnus Lietuvai 1935 metais buvo apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino medaliu tuometinio Lietuvos prezidento. Pilietiškumo dvasia nuolat lydi moterį. Ji myli savo šalį ir Mūsų miestą. Dana Baublytė gyvena Lentvaryje jau daugiau nei penkiasdešimt metų, ilgus metus ji dirbo Lentvario kilimų fabrike inžiniere. Šiandien senjora Dana Baublytė padovanojo gimnazijai savo turėtą pašventintą Lentvario miesto vėliavą. IV a klasės mokinės Kamilė ir Miglė aplankė moterį namuose ir parnešė vėliavą į gimnaziją.

Dėkojame senjorai Danai Baublytei ir tikimės, kad jos dovanota vėliava paskatins ir mokinius pilietiškiems poelgiams.