Menu Close

Draugiškos merginų tinklinio varžybos su Tarptautinės Amerikos mokyklos komanda

Gegužės 9  dieną mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda vyko į Tarptautinę Amerikos mokyklą Vilniuje žaisti draugiškų rungtynių. Šios mokyklos bendruomenė mūsų komandą sutiko šiltai ir svetingai, dalindama daug dėmesio ir nuoširdžių šypsenų.

Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinkusios abiejų komandų tinklininkės žaidė įnirtingai,  rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą. Graži sportinė kova lydėjo visas rungtynes, kuriose lentvarietės buvo pranašesnės ir įveikė tarptautinę tinklininkių  komandą.

Gegužės 16 dieną Tarptautinės Amerikos mokyklos komanda atvyko į mūsų gimnaziją siekti revanšo atsakomosiose draugiškose tinklinio varžybose. Rungtynės vyko be įtampos ir jaudulio, draugiškoje aplinkoje, palaikant sėkmingas atakas plojimais, nors daugumai žaidėjų šios varžybos buvo pirmosios arba antrosios jų sportinėje karjeroje. Sveikiname mūsų gimnazijos komandos žaidėjas, laimėjusias  šias draugiškas varžybas namuose ir išvykoje: Anastasiją Filčenkovą (5c kl.), Vanesą Borovikovaitę (7a kl.), Smiltę Krumplytę (7a kl.), Godą Malinauskaitę (7a kl.), Miglę Petrauskaitę (7a kl.), Austėją Platač (7a kl.), Augustną Šatevičiūtę (7a kl.), Rūtą Atkočiūnaitę (8b kl.), Saulę Dobtovolskaitę (8b kl.), Deimantę Pavlovskytę (8c kl.), Urtę Stefanovičiūtę (8c kl.), Brigitą Šukelytę (Ia kl.), Aurėją Kolendą (Ia kl.) ir Sonatą Sadovską (IVa kl.).

Po varžybų komandos apsikeitė mokyklų administracijų įsteigtomis atminimo dovanėlėmis ir draugiškomis šypsenomis. Labai dėkojame Tarptautinės Amerikos mokyklos komandos trenerei Renatai Kviklienei už puikią iniciatyvą ir glaudų mūsų mokyklų tinklinio komandų bendradarbiavimą. Taip pat dėkojame varžybų teisėjoms, IIIb klasės mokinėms –  Austėjai Maslauskaitei ir  Dominykai Salevič bei varžybų sekretorei, IVb klasės mokinei Austėjai Meškauskaitei.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos tinklininkių komandos gretas papildo vis naujos žaidėjos, norinčios tobulėti ir sėkmingai žaisti tinklinio žaidimą bei  populiarinti šią sporto šaką mokykloje ir už jos ribų.

                                                                                                      Tinklinio komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą