Menu Close

Edukacinė išvyka – dovana ir pažinimo džiaugsmas

2021/2022 mokslo metais puikiai besimokantys gimnazijos mokiniai gegužės 19 dieną keliavo į Anykščius. Džiaugiamės, kad šiemet net 61 mokinys mokosi aukštesniuoju lygiu. Jiems gimnazija dovanojo edukacinę išvyką, o gamta nepašykštėjo gero oro.

Anykščiuose mokiniai dalyvavo  edukacinėje Cianotipijos dirbtuvių programoje Mėlynojo Angelo paslaptis. Užsiėmimo metu jie susipažino su vienu iš pirmųjų fotografinio vaizdo gavimo būdų – cianotipija, dar kitaip vadinamu saulės atspaudu, mėlynuoju atspaudu. Kol sukurti mėlyni saulės paveikslėliai džiūvo, gimnazistai apžiūrėjo Angelų muziejaus-Sakralinio meno centro ekspozicijas.  Mokiniai aplankė Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią, kuri yra aukščiausia  Lietuvoje. Viename iš bažnyčios bokštų įrengta apžvalgos aikštelė. Užlipę laiptais į bokštą, mokiniai pro bažnyčios navas žvalgėsi į Anykščių apylinkes iš 33 m aukščio. Neišdildomi įspūdžiai, pripildyti adrenalino ir šėlsmo liko mokiniams apsilankius Vasaros rogučių trasoje. Na ir abejingų nepaliko Kavarsko koldūnai, kuriuos mokiniai ragavo šalia Šv. Jono krikštytojo šaltinėlio. Kelionės metu skambėjo linksmos dainos, juokas.

Grįždami namo mokiniai aktyviai reflektavo ir dalinosi patirtimis. Tikimės, kad kelionės įspūdžiai ilgai neišblės ir skatins norą mokytis bei pažinimo džiaugsmą.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Linos Vasiliauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą