Menu Close

Edukacinė išvyka į Daniją

Birželio 1-3 dienomis mūsų gimnazijos III-ų klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Danijos sostinę  Kopenhagą.

Kelionės metu mokiniai ir juos lydinčios mokytojos pabuvojo muziejuose bei aplankė daug turistinių objektų. Daug įspūdžių paliko Nacionalinis Danijos ir Modernus „Copenhagen Contemporary” muziejai. Vienas iš labiausiai patikusių objektų – tai sostinės Apvalusis bokštas, iš kurio atsiveria kelis kilometrus besitęsianti Kopenhagos panorama. Taip pat mokiniai gavo progą pasivaikščioti po gražųjį „Nyhavn” rajoną, kurį supa įvariaspalviai XVIII a. nameliai, keliavo Kopenhagos centro labirintais, kurie, jų žodžiais tariant, „tiesiog prašėsi būti fotografuojami”.  Ir žinoma, negalima pamiršti miesto simbolio  Undinėlės, kuriai yra daugiau nei 100 metų. 

Nors pati Kopenhaga primena šalį iš pasakos knygos, patirtis čia buvo labai įvairialypė. Mokiniai ne tik pasigrožėjo senos statybos paveldu, bet ir pasivažinėję bepiločiu miesto metro pasijuto esantys ateityje.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Vitos Sadauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą