Menu Close

Europos kalbų dienų minėjimas anglų pamokose

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje yra minima Europos kalbų diena, kuri yra įtraukta į UNESCO minimų dienų sąrašą. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. Europos kalbų dieną paminėjome integruodami mokomuosius dalykus, kalbų įvairovę pristatydami per mokinių kurtus plakatus bei iliustracijas.

2021 m. rugsėjo 29 d. SUP II klasėje vyko anglų kalbos pamoka, skirta paminėti Europos kalbų dieną. Mokiniai kūrė savo pasirinktos šalies plakatą, kurio pagalba išmoko ne tik šalių bei tautybių pavadinimus angliškai, valstybių vėliavas, bet ir gebėjo parašyti šalių sostinių pavadinimus. Pamokos metu mokiniai aptarė pasirinktų šalių kultūrą: lankytinus objektus bei tradicinius patiekalus. Pamokos pabaigoje mokiniai pažino Europos kalbas, išmoko, kaip įvairiomis kalbomis pasisveikinti, atsisveikinti bei padėkoti.

Ib klasėje vyko integruota anglų bei lietuvių kalbos pamoka ”Patarlės anglų bei lietuvių kalbomis”, o 6c klasės mokiniai papuošė gimnazijos kiemą įvairių kalbų žodžiais.

Džiaugiamės, jog mokiniai aktyviai dalyvavo veiklose minint Europos kalbų dieną.

Anglų kalbos mokytoja Julita Sabolevskytė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą