Menu Close

Europos Statistikos konkurso dalyvės – mūsų gimnazijos mokinės

Europos Statistikos konkursas yra naujas Europos Sąjungos Statistikos tarnybos (Eurostato) ir savanoriškai prisijungusių nacionalinių statistikos tarnybų organizuojamas konkursas, skirtas moksleivių ir mokytojų statistiniam raštingumui, smalsumui ir susidomėjimui oficialiąja statistika skatinti.

Pagrindiniai ESK tikslai yra skatinti moksleivius domėtis statistika, mokytojus – naudoti naują metodinę medžiagą mokant statistikos ar kitų disciplinų, tuo pat metu šiems tikslams naudoti oficialiąją statistiką ir taikyti įgytas statistines žinias įvairiose gyvenimo srityse.

Š. m. sausio – gegužės mėn. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos II a klasės mokinės Viktorija Bankauskaitė ir Irmantė Kozlova dalyvavo Europos statistikos konkurse. Pirmo etapo metu jos abi pateko į geriausių dešimtuką ir dalyvavo antrame nacionaliniame konkurso etape. Antro etapo metu dalyvės iškovojo aštuntąją vietą B grupėje. Mergaitės apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Konkursui ruošė matematikos mokytoja Nijolė Karcevienė.

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą