Menu Close

Fizinis aktyvumas ir sveika mityba

Fizinis aktyvumas ir sveika mityba yra vieni iš esminių sveikatą lemiančių veiksnių. Š. m. balandžio 28 d. 8-II kl. mokiniai klausė pranešimą „Fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos skatinimas“, kurį skaitė fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė. Pranešimo metu, mokiniai sužinojo naujausias rekomendacijas fizinios aktyvumo ir sveikos mitybos klausimais, nes tai yra aktuali tema mokinių, paauglių tarpe. Mokytoja atsakė į mokiniams aktualius ir rūpimus klausimus šia tema. Dalyvaudami diskusijoje, mokiniai parodė savo susidomėjimą ir norą sužinoti daugiau ir išsamiau apie sveiką mitybą bei fizinį aktyvumą. Ačiū mokiniams už dalyvavimą ir aktyvią diskusiją.

Fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą