Menu Close

Gamtos mokslų savaitė

Balandžio 25 – 29 d. gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė. Buvo vykdomos įvairios veiklos: 5 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Lietuvos gamtos lobiai”, vyko piešinių kreida konkursas (5-6 kl.) ,,Saugokime savo Žemę”. Pamokų metu buvo kalbama gamtosauginėmis temomis, mokiniai dirbo grupėmis, diskutavo ir reflektavo, atliko kūrybines užduotis. Buvo organizuojama ekskursija į Lentvario miesto vandenvietę. Ugdytiniai iš antrinių žaliavų gamino lauko skulptūras, kurios buvo eksponuojamos gimnazijos kieme. Gamtos mokslų savaitę vainikavo visuotinė švarinimosi akcija ,,DAROM – 2022”. Mokiniai tvarkė ne tik gimnazijos teritoriją, bet ir Graužio, Bevardžio ežero pakrantes, šalikeles, Lentvario parką, miesto stadioną.

AČIŪ visiems mokiniams, mokytojoms, gimnazijos bendruomenei ir Lentvario seniūnijai.

Biologijos mokytoja metodininkė Lilija Sabolevskienė  

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą