Gamtos mokslų savaitė

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė. Jos metu mokytoja A. Karlonienė organizavo fizikos dalyko konkursą aštuntų klasių mokiniams ,,Jėgos gamtoje’’. Šio konkurso tikslas mokinius sudominti  fizikos  dalyku, skatinti jų mokymosi motyvaciją, pakartoti fizikos skyrių, paįvairinti mokymosi procesą. Čia reikėjo parodyti ne tik žinias, bet ir savo kūrybiškumą, sumanumą. Konkurso dalyviams reikėjo atlikti namų darbus: pasirinkti jėgą  ir ją pavaizduoti piešinyje arba sukurti plakatą ir pristatyti. Mokiniai aiškino reiškinius ir atsakinėjo į įdomius klausimus, kūrė reklamą fizikos dalykui, atliko uždavinių sprendimo užduotis, dalyvavo rungtyje ,, Atsakyk vienu žodžiu“, demonstravo eksperimentus.

20190322_12383320190322_12431920190322_123845