Menu Close

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto Derliaus šventėje

Įsibėgėjantis ruduo dosnus ne tik rudeninių saulės spindulių, bet džiugina ir savo derliumi, įvairiaspalviais žiedais ir lapais. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto Derliaus šventėje.  

7a ir Ic kl. aktyviausi ir kūrybingiausi moksleiviai kūrė rudens kilimą derindami tarpusavyje margaspalvius žiedus, įvairiausius kankorėžius ir smilgas. Buvo sukurtas tikras meno kūrinys. Šventės metu miesto benduomenei mūsų gimnazijos mokiniai siūlė patyrinėti daržoves ir vaisius per mini mikroskopą, pažiūrėti, kiek yra mikroorganizmų ir nešvarumų ant neplautų gėrybių. Su specialiu mikroskopu, pritvirtintu prie telefono kameros, kiekvienas susidomėjęs galėjo įvykdyti užduotį: surasti ir nufotografuoti tris skirtingus augalus ir vabaliuką. Atlikęs užduotį edukacijos dalyvis gaudavo dovanų ir buvo vaišinamas mokinių bei jų tėvų keptais rudeniniais pyragais. Edukaciją organizavo Ia, Ic, IIb, 8b kl. mokinių grupė.

Džiaugiamės, kad gimnazijos kiemelį šventėje palaikė bei lankė ir mokytojai senjorai, ir buvę gimnazijos mokiniai bei jų tėvai. Linkime visiems gražaus ir šilto rudens!

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Giedrės Jurevičienės

 

Skip to content