Gimnazijos mokiniai dalyvavo bendrame Lietuvos – Lenkijos projekte

Vasario 11-13 dienomis dvi Lentvario seniūnijos gimnazijų – Trakų raj. Lentvario Motiejaus Šimelionio bei Henriko Sinkevičiaus – delegacijos lankėsi Lenkijoje, Gižycko seniūnijoje. Išvyka vyko įgyvendinant projektą „Turizmo ir kultūros puoselėjimas Trakuose ir Gižycko rajone“ pagal INTERREG programą Lietuva–Lenkija. Projektą įgyvendina Trakų rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais – Gižycko rajono savivaldybe ir Vilkasų kultūros centru (Lenkija).

Projekte dalyvavo keturi Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bei 4 Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos mokiniai, lydimi Henriko Sinkevičiaus gimnazijos direktorės E.Solovjovos ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės pavaduotojos ugdymui V.Sadauskienės.

Viešnagės metu dalyviai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: gamino ekologiškus krepšius, kepė picas bei susipažino su Vilkasu miesteliu vykdydami ,,Lobių medžioklę”. Mokiniai viešėdami Lenkijoje susipažino su kaimynine šalimi, jos kultūra, istorija, kalba.

Abi gimnazijos džiaugiasi bendra išvyka ir planuoja tęsti bendradarbiavimą organizuodamos naujus projektus.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vita Sadauskienė

Nuotraukos Vitos Sadauskienės