Menu Close

Gimnazijos mokinių pavasario sporto šventė

Po ilgos karantino pertraukos, gegužės 10-13 dienomis, kruopščiai suplanavę, įvykdę visus sporto renginių organizavimo reikalavimus, fizinio ugdymo mokytojai organizavo gimnazijos mokinių pavasario sporto šventę.

Renginio dalyviai, atskirais klasių koncentrais, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio rinkosi gimnazijos stadione, kuriame po fizinio ugdymo mokytojų sveikinimų ir bendros mankštos skubėjo išbandyti savo jėgas ir miklumą įvairiose sportinėse rungtyse. Šventės dalyviai varžėsi įvairių distancijų bėgimo rungtyse, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo, svorio laikymo, atsispaudimų, baudų metimo, kvadrato, krepšinio 3×3, tinklinio 3×3 žaidimo ir kitose įvairiose rungtyse.

Gimnazijos mokinių pavasario sporto šventę lydėjo šiltas ir saulėtas oras, daug džiugių, azarto ir jaudulio pilnų akimirkų. Įvairūs reikalavimai, atstumo laikymasis bendraujant su komandos draugais netrukdė siekti pagrindinio tikslo – pergalių rungtyse. Šventės pabaigoje geriausius rezultatus pademonstravę dalyviai ir komandos buvo iškilmingai apdovanotos gimnazijos administracijos įsteigtomis padėkomis ir prizais bei fizinio ugdymo mokytojos Jelenos Kerdokienės parengtais diplomais.

Renginio dalyviai ir organizatoriai įrodė, kad rezultatai pasiekiami tik tada, kai  matomos galimybės, tikima savo idėjomis ir uoliai dirbama įgyvendinant sumanymus. Ačiū visiems už pradžią ir galimybę!

Fizinio ugdymo mokytoja R. Kontorovičienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą