Gimnazistų krikštynos

IMG_0083

Paskutinis penktadienis prieš rudens atostogas gimnazijoje buvo ne toks kaip visada – vyko gimnazistų krikštynos.

Jau išvakarėse gimnazijoje virte virė darbas. Renginio organizatoriai bei dalyviai nenustygo vietoje – kartojo žodžius, gitaros akordus, šokių žingsnelius, kitaip tariant, dėjo visas pastangas, kad penktadienio popietė įžiebtų pasitenkinimo kupinas šypsenas mokytojų veiduose, pradžiugintų pirmokus ir visus gimnazijos mokinius. Pasididžiavimas užplūdo lemtingosios dienos rytą – išvydę visos savaitės darbo vaisius, tiek mokiniai, tiek mokytojai šypsojosi ir džiaugėsi. Viskas atrodė išties įspūdingai, o svarbiausia, vos įžengę į gimnaziją visi pasijuto tikrais kariais, mat buvo pasirinkta tėvynės gynėjų temą. Pirmokai buvo nepriekaištingai pasirūpinę karinėmis uniformomis ir apsiginklavę puikia nuotaika bei ryžtu tapti tikrais gimnazistais. Krikštynų ceremonija prasidėjo jau per pertraukas pirmo aukšto fojė bei gimnazijos kiemelyje išbandant naujųjų gimnazistų jėgas – mankšta, šokis,  estafetės su įvariausiomis kliūtimis, renginys kupinas ryžto persmelktų dainų, žygiavimo su skanduote. Vėliau renginys tęsėsi aktų salėje, kur vyko kūrybingų pirmokų paruošti vaidinimai, dešimtokų parengta pirmokų priesaika bei apdovanojimai.

Krikštynos priminė gimnazistams jų pareigas ir suteikė daug gerų emocijų bei paliko spalvingų prisiminimų.

IMG_1118IMG_0168IMG_0150IMG_0138IMG_0313IMG_0275IMG_0032DSC_0079