Menu Close

Hario Poterio knygų diena

Vasario 23 dieną gimnazijoje šventėme Hario Poterio knygų dieną. Pagal Magiškosios ministerijos potvarkį biblioteka virto Hogvartsu. Į mokyklą buvo kviečiami tik iš anksto užsiregistravę naujokai, patys geriausi, gudriausi ir išmintingiausi jaunieji burtininkai. Paskirstymo kepurė visus pirmakursius suskirstė į koledžus. Mokiniai gavo tai patvirtinančius dokumentus – pasus.

Atvėrus paslapčių kambarius prasidėjo linksmybės ir pamokos. Biologijos kabinetas virto ateities būrimo salonu, technologijų kabinetas – burtų lazdelių dirbtuvėmis. Po visą mokyklą skraidė Aukso Šmaukštai. O profesorius Sneipas vedė patį sunkiausią Magijos egzaminą. Laimėtojai pagerbti ir apdovanoti.

Skaitykite Hario Poterio knygas, nes kitąmet rinksime naujokų kursą, kviečiami – tik skaitę knygas.

Šventinę atmosferą padėjo sukurti: nuodų ir vaistų žinovas profesorius Sneipas (Viktorija), ateities būrimo mokytoja profesorė Treloni (Armantė), apsigynimo nuo juodosios magijos mokytojas ir vilkolakis profesorius Lubinas (Ieva), eleksyrų mokytojas profesorius Trimitas (Karolis).

Ačiū herbologijos mokytojai panelei Diegavirtei (Neringai), burtų lazdelių žinovei Laurai.

Informaciją pateikė Hogvartso uždraustų knygų sergėtoja Laima

Nuotraukos Lauros Stankaitienės, Neringos Borovikės

Skip to content