Menu Close

Integruota pamoka „Kalėdiniai meduoliai“

Artėjant Kalėdoms gimnazijos 6a klasės mokiniai kartu su anglų kalbos ir technologijų mokytojomis vykdė integruotą anglų-technologijų veiklą ,,Kalėdiniai meduoliai”. Mokiniai vertė meduolių ir keksiukų receptus į anglų kalbą. Dirbdami grupėse bei pritaikydami savo informacinių technologijų žinias, vizualizavo receptus, paversdami juos informatyviais kalėdiniais paveikslėliais. Technologijų pamokoje, naudodamiesi į anglų kalbą išverstais receptais, mokiniai kepė kalėdinius meduolius bei keksiukus.

Tikime, kad tokios veiklos leidžia mokiniams įsisavinti žinias praktiškai atliekant užduotis, susijusias su realiu gyvenimu, ir suprasti, kad visi mokomieji dalykai yra glaudžiai susiję tarpusavyje, o žinios, gebėjimai ir įgūdžiai reikalingi kasdieninėje veikloje.

Gimnazijos informacija
Nuotraukos Vitos Sadauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą