Menu Close

Integruotas anglų kalbos ir informatikos pamokų ciklas

5-ose klasėse buvo vykdomas integruotas STEAM veiklos projektas „Prepositions around us“, kurio tikslas  gilinti mokinių gramatines žinias, vartoti  anglų k. kasdienėje aplinkoje, lavinti IT įgūdžius ir ugdyti skaitmeninę kompetenciją. Pirmiausia mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir per anglų k. pamokas turėjo sukurti 25 sakinius su prielinksniais. Mokiniai iliustravo šiuos sakinius nuotraukomis, fotografuodami situacijas, kurios atitiktų parašytus sakinius su tinkamais prielinksniais. Informacinių technologijų pamokose mokiniai tobulino IT įgūdžius perkeldami nuotraukas į kompiuterį ir aprašydami jas  „Powerpoint“ programoje. Anglų k. pamokų metu mokiniai pristatė projekto produktą –prezentaciją.  

Anglų kalbos mokytojos

Nuotraukos Julitos Sabolevskytės

Skip to content