Integruota dalyko ir užsienio kalbos mokymo diena

Balandžio 12 d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko Integruota dalyko ir užsienio kalbos mokymo (IDUKM) diena. Gimnazijoje dalyvavo 25 tarptautiniai savanoriai, kurie vedė įvairių dalykų pamokas anglų kalba. Šio renginio metu vyko 10 skirtingų sesijų, kuriose mokiniai mokėsi  Europos vertybių, STEAM, savęs pažinimo technikų, matematikos, istorijos, dailės, biologijos, chemijos, etikos ir fizinio ugdymo.

Vienas iš pagrindinių IDUKM privalumų yra tai, kad mokiniams yra suteikiama galimybė mokytis ne tik dalyko turinio, bet ir kalbos tuo pačiu metu. Tai reiškia, kad mokiniai gali vienu metu tobulinti kalbos įgūdžius ir suprasti naują informaciją.

Taip pat verta pažymėti, kad iš įvairių šalių atvykę savanoriai į ugdymo procesą įneša naujų perspektyvų, kultūrinių fonų ir skirtingų patirčių. Dalindamiesi savo kultūriniu paveldu, kalbomis ir tradicijomis, savanoriai plečia mokinių horizontus ir skatina gilesnį įvairovės ir sąsajų suvokimą.

Organizuodama tokius renginius, mokykla siekia ugdyti smalsius, kūrybingus ir gebančius kritiškai mąstyti piliečius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vita Sadauskienė

Nuotraukos Vitos Sadauskienės