Menu Close

Išvyka į Nidą

2022.06.07-08 dienomis 5, 6, 8 ir 10 klasių mokiniai vyko į pažintinę-kultūrinę ekskursiją „Panemunės pilių grafienės istorija ir unikali Kuršių Nerija”. Šios kelionės metu buvo siekiama formuoti krašto pažinimo kompetencijas. Ugdyti meilę gimtajam kraštui. Skatinti pažinti aplinką, kurioje gyvena. Supažindinti su Lietuvos pilių istorija. Dalyvauti pažintinėse, edukacinėse, kultūrinėse programose piliavietėse.

Išvykos metu mokiniai aplankė Raudondvario dvarą, Raudonės pilį, Palemono piliakalnį Seredžiuje, Panemunės pilį, Ventės ragą, kur vyko paukščių žiedavimo edukacija. Didelį įspūdį vaikams paliko edukacija Jurbarke, kurios metu vaikai mokėsi kepti auseles ir gaminti magnetukus. O kelionės kulminacija buvo nepakartojami vaizdai Nidoje: Parnidžio kopa bei Negyvosios kopos.

Mokinius lydėjo mokytojos: Aurelija Balakauskienė, Ala Leckienė, Julita Sabolevskytė.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Aurelijos Balakauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą