Menu Close

Išvyka į Lietuvos liaudies buities muziejų

Vasariškai šiltą ir saulėtą gegužės 25-osios pusdienį Ia klasės mokiniai praleido kitokioje nei įprastai pamokoje. Visus šiuos mokslo metus lietuvių literatūros pamokose daug skaitę apie mūsų senolių buitį, jų papročius bei tradicijas, gavo patys savo akimis pamatyti, kaip tai atrodė realybėje. Rumšiškių liaudies buities muziejuje mokiniai apžiūrėjo Lietuvos etnografiniams regionams būdingus statinius, namų apyvokos daiktus, grožėjosi dailia namų aplinka, miestelyje apsilankė bažnyčioje, pašto agentūroje, špitolėje ir netgi turėjo reikalų pas viršaitį. Mokiniams pasisekė pamatyti, kaip senovėje buvo audžiama staklėmis, pinami krepšiai, išbandė ir vaikų mėgtus žaidimus: vaikščiojimą kojūkais, šaudymą iš lanko.

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Ramunė Pivoraitė

Nuotraukos Ramunės Pivoraitės

Skip to content