Išvyka į tarptautinę parodą „Balttechnika 2022“

Spalio 19 – 20 d. I – II gimnazijos  klasės mokiniai vyko į tarptautinę specializuotą technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodą „Balttechnika 2022“, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Parodoje didelis dėmesys buvo skiriamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams.

Mokiniai turėjo puikią galimybę pamatyti ir netgi išbandyti inovatyviausius transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo, išmaniosios gamybos sprendimus (tokius kaip robotizacija, dirbtinis intelektas ir kt.), pabendrauti su jų kūrėjais. Ypač sudomino mūsų šalyse gimusios inovacijos bei technologijos.

Mokytojai ir parodos rengėjai tikisi, kad ši išvyka paskatins jaunimą studijuoti technologinės krypties mokslus.

Karjeros koordinatorė Birutė Vyližinska

Nuotraukos Birutės Vyližinskos