Menu Close

Išvyka į Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono policijos komisariatą

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai stengiasi kuo daugiau vaikų supažindinti su policijos veikla, skatinti rinktis policijos pareigūno profesiją, kelti policijos įvaizdį.

Š. m. rugsėjo 21d. Trakų. r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos priešmokyklinukai lankėsi Trakų. r. PK.

Mažuosius lankytojus pasitiko Vilniaus apsk. VPK Trakų r. PK Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Vlada Černienė, kuri pirmiausiai palydėjo vaikus apžiūrėti komisariato kieme esančias policijos tarnybines transporto priemones. Aikštelėje visų laukė tyrėjos Jovita Batėnaitė ir Viktorija Aleknavičienė, kurios paaiškino, kodėl pareigūnai gatvėmis važiuoja su įjungtais garso signalais, apžiūrėjo transporto priemones ir jose esančią įrangą, sužinojo, kam visa ta įranga yra reikalinga ir kam yra naudojama.

Apžiūrėjus policijos tarnybinius automobilius vaikai apsilankė policijos muziejuje, kuriame didžiausią įspūdį paliko policininkų sporto laimėjimai.

Vilniaus apsk. VPK Trakų. r. PK Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Vlada Černienė pasikvietė priešmokyklinukus ir į saugaus eismo klasę. Skyrė vaikams užduočių saugaus eismo tema, žiūrėjo mokomuosius filmukus,  mažieji diskutavo apie saugų eismą kelyje.

Vaikai pateikdami teisingus atsakymus įrodė, kad turi nemažai žinių ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis: atšvaitais ir knygelėmis. Pasižadėję atsakingai ir saugiai elgtis kelyje vaikai atsisveikino su pareigūnėmis ir išvyko į gimnaziją.

Ikimokyklinio – priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja Agnė Požarnenkova

Nuotraukos Agnės Požarnenkovos

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą