Jokūbo sėkmė

Balandžio 12- 13 dienomis vyko 53-sis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 8a klasės mokinys Jokūbas Sartanavičius.

Jo novelių apysaka „Bebrinio ežio medžioklė“, vaizduojanti šviesias vaikystės bei vasaros atostogų akimirkas, pateko į šalies finalinį turą ir buvo puikiai įvertinta – laimėjo III vietą iš keturiasdešimties į prozos sekciją atrinktų darbų. Jokūbas apdovanotas trečiojo laipsnio diplomu. Labai džiaugiamės Jokūbo sėkme ir sveikiname šauniai pasirodžius šalies etape, kur jo konkurentai daugiausia buvo II- IV klasių gimnazistai.

Dėkojame Jokūbo Sartanavičiaus lietuvių kalbos mokytojai Augenijai Markauskienei, ugdančiai meilę kūrybai bei lietuvių kalbai ir literatūrai. Ačiū ir tėveliams, kurie palaiko Jokūbą ir skatina jo įvairias kūrybines veiklas.