Menu Close

Kalėdinė mugė-konkursas „Gražiausias-skaniausias sausainis“

Šventinė nuotaika jaučiama visur. Namuose, gatvėje, mokyklose vis daugiau jaukumo, šventinių papuošimų, spalvų ir kvapų. Vienas iš atributų, sukuriančių šventinę nuotaiką,yra šventiniai, meduoliniai sausainiai, kurie gali tapti kvepiančia, šildančia dovana ir išskirtine stalo puošmena.

Gruodžio 20 dieną gimnazijoje šurmuliavo kalėdinė mugė-konkursas „Gražiausias, skaniausias sausainis“. Dalyvavo šešiolika komandų iš 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c klasių.Buvo išrinktos dvi geriausiai mugėje-konkurse sudalyvavusios komandos. Tai – Kamilė Paliuškevičiūtė (7b klasė) ir kita komanda – Miglė Petrauskaitė, Amelija Petronytė (8a klasė), Ema Stefanovič (8b klasė). Nugalėtojoms įteiktos saldžios dovanėlės.

Technologijų mokytoja Aurelija Balakauskienė

Nuotraukos Aurelijos Balakauskienės

Skip to content