Menu Close

Kalėdinis baudų ir tritaškių metimo turnyras

Gruodžio 20 dieną, gimnazijos sporto salėje vyko kalėdinis baudų ir tritaškių metimo turnyras, kurio dalyviai rungėsi 5-7 ir 8-IV klasių  grupėse ir išbandė savo rankų taiklumą bei gebėjimą susikaupti.

5-7 klasių grupėje taikliausiai baudas metė ir turnyro nugalėtoju tapo  6a klasės mokinys – Kernius Vasiliauskas. Antrąją vietą užėmė Danielius Uždavinys (5b klasė), o trečioji vieta atiteko – Dominykui Kliucevičiui (5b klasė).  8-IV klasių mokinių grupėje puikiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo 8b klasės mokinys – Kostas Sabaliauskas, savo klasės draugui tik vienu tašku pralaimėjęs ir antroje vietoje likęs Tomas Lomsargis apdovanotas bronzos medaliu. Trečios vietos laimėtoju šioje amžiaus grupėje tapo Aidas Čėglys (IIb klasė).

Tritaškių rungtyje 5-7 klasių grupėje, po sunkios ir dramatiškos kovos teko skelbti draugiškas lygiąsias, nes trys 5b klasės mokiniai surinko vienodą taškų sumą, o finale šiems dalyviams daugiau nebepavyko atlikti sėkmingų metimų.  Sveikiname tritaškių rungties nugalėtojus, 5b klasės mokinius – Danielių  Uždavinį, Gustą Bielskį ir Vilių Ivašcenko. Vyresniųjų mokinių amžiaus grupėje taip pat vyko įnirtinga kova, po kurios daugiausiai tritaškių pataikė ir nugalėtoju tapo – Aidas Čėglys (IIb klasė), antrąją vietą laimėjo – Aironas Labuckas (8b klasė), trečioji vieta atiteko Tomui  Lomsargiui.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus, kurie buvo apdovanoti medaliais ir gimnazijos administracijos įsteigtais prizais. Dėkojame visiems dalyvavusiems bei linkime sveikų, gražių ir  smagių artėjančių švenčių!

                                                              Renginio organizatorės Jelena  Kerdokienė ir Ramutė Kontorovičienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą