Menu Close

Kalėdomis kvepianti „Menų savaitė“ gimnazijoje

Trečiąją gruodžio savaitę (nuo 13-17 d.), mūsų gimnazijoje vyko „Menų savaitės“ renginiai. Kalėdinių renginių maratonas įsibėgėjo pirmadienį gimnazijos fojė, nuostabia 6a ir 7b klasių moksleivių pagamintų kalėdinių vainikų  ir 5-12 klasių kalėdinių atvirukų paroda.

Antradienį moksleiviai gamino ir ruošė sveikinimus  vienišiems senjorams, taip  įnešdami nors dalelę savo dėmesio ir šilumos į vienišų žmonių širdis.

Trečiadienį mokyklos bendruomenė galėjo pasigrožėti Kalėdine moksleivių kūrybinių darbų paroda. Joje buvo eksponuojami daugybė Kalėdų senelių, nykštukų, elfų, pagamintų per technologijų pamokas kuo įvairiausiomis technikomis.

Ketvirtadienį mokykloje šurmuliavo „Kalėdinė Elfų mugė“, kurios metu galima buvo nusipirkti vaikų rankomis pagamintų suvenyrų, paskanauti karštos kakavos su zefyrais ir  kitokiais iškeptais kalėdiniais skanėstais bei sudalyvauti Kalėdinėje loterijoje. 6a klasės mokiniai technologijų virtuvę pavertė į Kalėdinę kavinę „Nykštukų namai“, kurioje visus užsukusius vaišino pagamintais skanėstais.

Penktadienį „Menų savaitės“  renginius vainikavo muzikos mokyklą lankančių mokinių koncertas „Muzikos paradas“. Renginyje  buvo  galima mėgautis mokinių klarnetu, smuiku, pianinu atliekamais kūriniais ir pasinerti į svajonių ir fantazijų pasaulį klausant nuostabios muzikos.

Visą savaitę ore tvyrojo maloniai džiuginantis švenčių  laukimas.

Menų metodinė grupė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą