Menu Close

Kaziuko mugė gimnazijoje

Atskleisti savyje verslumo savybes, ugdyti socialines-emocines, pilietiškumo bei komunikavimo kompetencijas mūsų gimnazistai turėjo progą ką tik praūžusioje Kaziuko mugėje.

Realizuoti savo talentus, meninius polinkius ir kultūrines veiklas galėjo pristatydami mokyklos bendruomenei savo gamintus skanėstus, dailiai įvairiausiomis technikomis atliktus dirbinius. Vieni populiariausių mugės suvenyrų buvo kūrybiniai mokinių darbai, pažymėti gimnazijos 60-mečio ženklu.

Jausti socialinę atsakomybę dėl savo veiksmų, dalyvaujant ir kuriant sociokultūrinę, ekonominę aplinką, mokiniai galėjo kurdami, ruošdami darbus ir vykdydami jubiliejinės Kaziuko kavinės veiklą, judriąsias rungtis bei pažintinę loteriją be pralaimėjimo, skirtą gimnazijos bendruomenei.

Dėkojame visiems dalyvusiems! Kiekviena nauja patirtis mus augina, tiek mokinius, tiek mokytojus! Džiaugiamės augdami kartu!

Technologijų mokytojos

Nuotraukos Henrietos Stachovskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą