Menu Close

Kitokia tikybos pamoka

Balandžio 27 d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 7 b klasės mokiniai su tikybos mokytoja R.Kubertavičiene vyko į  ekskursiją, aplankant Šv. Kryžiaus bažnyčią ir Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo vargdienių seserų vienuolyną. Mokiniai lankėsi Šv. Kryžiaus bažnyčioje, po to vienuolyno Koplyčioje, klausėsi įdomaus gidės pasakojimo apie bažnyčios ir vienuolyno istoriją, žiūrėjo nuotraukas, lankėsi vienuolyno požemyje, kur galėjo pasisemti stebuklingo šaltinio vandens. 

Tikybos mokytoja Rasa Kubertavičienė

Nuotraukos Rasos Kubertavičienės

Skip to content